Loading
My video

Nawet najdalsza podroż zaczyna się od pierwszego kroku

Dlaczego warto?

6 Powodów Dla Których Musisz Zobaczyć Islandię

Krajobraz

Z podróży po Islandii, nie tylko pasjonat fotografii wraca z cudną kolekcją zapierających dech w piersiach krajobrazów. Islandia przyciąga turystów również bajkowymi i tajemniczymi widokami.

Wodospady

Topniejące lodowce bardzo często dają początek rzekom które obfitują w przepiękne wodospady. Ich ilość można podać w tysiącach także jest to istny wodny raj.

Gejzery

Gorące źródła spektakularnie wyrzucające wodę nawet na 70 metrów, czyż nie brzmi to niesamowicie? Pole gejzerów powinno znaleźć się jako pierwsze na twojej liście.

Wieloryby

To najlepsze miejsce aby podziwiać największe na świecie ssaki w ich naturalnym środowisku. Podczas wielorybiego safari często można również spotkać delfiny oraz morświny.

Reykjavik

Najczęściej odwiedzanym miejscem na Islandii jest oczywiście turystyczna i kulturalna stolica Islandii - Reykiavik! To tutaj, ze szczegółami można poznać całą historię wyspy, odwiedzić klimatyczne kafejki, najlepsze restauracje, ciekawe muzea czy galerie.

Jokulsarlon

Malownicze jezioro w południowej częsci Islandii powstałe z wody topniejącego lodowca. Piękno tego miejsca z pewnością cie zaskoczy.

Islandia w liczbach

Mała statystyczna ciekawostka

30

Miasta

329100

Mieszkańcy

102775

Powierzchnia

94

Osiedla

Wycieczki

Sprawdź naszę szeroką game opcji i wybierz coś idelnego dla siebie

Opinie

Poznaj ludzi którzy nam zaufali

Zapewniamy

Nasz profesjonalizm = twoje zadowolenie

Transport

Miejsca najpiękniejsze są bardzo często trudno dostępne, dlatego podczas naszej wyprawy będziemy poruszać się samochodami terenowymi.

Nocleg

Aby zebrać siły na kolejny dzień pełen wrażeń, zatrzymujemy się na najlepszych polach kempingowych.

Bilety

Nie musisz się martwić o bilety wstępu do skansenów czy muzeów, zostaw to nam.

Kontakt

Nie zwlekaj, napisz do nas już dziś